Miejsca Nieoczywiste Podcast Miejsca Nieoczywiste, trailer – O czym jest ten podcast?

Miejsca Nieoczywiste, trailer – O czym jest ten podcast?

Miejsca Nieoczywiste, trailer – O czym jest ten podcast? post thumbnail image

Studiując historię zamku w Nałęczowie zadzwoniłem do syna i powiedziałem – wiesz co, może zamiast postów, na które otrzymuję miłe reakcje znajomych będę nagrywał podcast? Opowiem w nim mniej znane historie, które zainspirują innych do poznawania naszej historii. Syn mnie poparł i tak po kilku tygodniach zacząłem nagrywać podcast.
O czym będzie? Opowie o miejscach, które każdy może odwiedzić, gdyż są niedaleko. Zabytkach, które często mijamy, nie mając czasu zatrzymać się. Przytoczy historie, które nie zawsze głośno są opowiedziane. Zapraszam do moich podróży w miejsca nieoczywiste!

Znajdziecie mnie na TwitterzeFacebooku, czy  Instagramie

Jeśli podobają się Wam moje podcasty możecie mi postawić wirtualną kawę w serwisie Buy Coffee To.

Podcast dostępny jest na SpotifyApple , Google Podcasts, PlayerFM czy YouTube

Podcast "Miejsca Nieoczywiste" to podróż przez mało znane zakamarki Polski, prowadzona przez entuzjastów podróży. Historia miejsc, bogata w tajemnice i niezwykłe wydarzenia, staje się dostępna dla każdego słuchacza. Podcast reprezentujący ciekawe i nietypowe podcasty historyczne. 
W audycji są przedstawiane zarówno miejsca bliskie, jak i te bardziej odległe, zaskakujące swoją historią i znaczeniem dla kultury kraju. "Miejsca Nieoczywiste" stawiają na różnorodność podróży, tworząc przestrzeń dla tych, którzy chcą odkrywać ciekawe zakątki Polski

1 thought on “Miejsca Nieoczywiste, trailer – O czym jest ten podcast?”

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Nie tylko Sydonia. O pomorskich czarownicach i baszcie w Słupsku.

Nie tylko Sydonia. O pomorskich czarownicach i baszcie w Słupsku. (Podcast, Odcinek #60)Nie tylko Sydonia. O pomorskich czarownicach i baszcie w Słupsku. (Podcast, Odcinek #60)

W roku 1701 okolice Słupska nawiedziła gwałtowna burza z gradobiciem, zboża czy owoce w sadach zostały zniszczone. Trafiła się też plaga gąsienic, masowo umierały zwierzęta w gospodarstwach. To idealna sytuacja,