Miejsca Nieoczywiste Podcast Miejsca Nieoczywiste, czyli podcast w perspektywie – sukcesy, wyzwania i… autor (Podcast, Odcinek #76)

Miejsca Nieoczywiste, czyli podcast w perspektywie – sukcesy, wyzwania i… autor (Podcast, Odcinek #76)

Miejsca Nieoczywiste, czyli podcast w perspektywie – sukcesy, wyzwania i… autor (Podcast, Odcinek #76) post thumbnail image

Zacznijmy od początku. Jak powstał podcast Miejsca Nieoczywiste?

Kim jestem jako autor tego podcastu?

Odpowiem na to pytanie, rozważając moje pasje, doświadczenia i to, co wpłynęło na rozwój tego pomysłu.

Od zawsze fascynował mnie świat wokół mnie. Lubię odkrywać nowe miejsca, poznawać ich historię i kulturę. Ta pasja zaprowadziła mnie do Pomorza Zachodniego, gdzie mieszkam od kilku lat. W tym regionie natrafiłem na wiele niesamowitych miejsc, które nie są powszechnie znane. Pomyślałem, że warto podzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Tak powstał pomysł na podcast Miejsca Nieoczywiste.

Początki podcastu były trudne. Miałem ograniczone środki i umiejętności techniczne. Ale nie poddałem się. Poświęciłem wiele czasu i energii na rozwój projektu. W końcu podcast zaczął się cieszyć zainteresowaniem słuchaczy. Dzięki temu mogłem kontynuować pracę i rozwijać swoje umiejętności.

W kolejnych odcinkach podcastu będę opowiadał o miejscach, które odwiedziłem w Polsce i za granicą. Będę dzielił się ciekawostkami i historiami, które odkryłem podczas moich podróży.

Celem podcastu jest inspirowanie słuchaczy do odkrywania świata. Chcę pokazać, że nie trzeba jechać daleko, aby znaleźć piękne i ciekawe miejsca. Jestem otwarty na Wasze pytania i sugestie. Chętnie odpowiem na wszystko, co Was interesuje. Do usłyszenia w kolejnych odcinkach!

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Stefan Wiechecki

Cafe pod minogą, Stefan Wiechecki i krótka historia hutnictwa na warszawskiej Pradze (Podcast, Odcinek #51)Cafe pod minogą, Stefan Wiechecki i krótka historia hutnictwa na warszawskiej Pradze (Podcast, Odcinek #51)

Stefan WIechecki rodził się 10 sierpnia 1896 w Warszawskiej Woli jako jeden spośród dziesięciorga rodzeństwa, choć inne źródła podają, że była ich tylko piątka. Ojcem pisarza był Teodor Wiechecki, właściciel

Piast Podróżnik

Bolesław I Wysoki, trochę zapomniany Piast i zamek we Wleniu (Podcast, Odcinek #65)Bolesław I Wysoki, trochę zapomniany Piast i zamek we Wleniu (Podcast, Odcinek #65)

W najnowszym odcinku podcastu “Miejsca Nieoczywiste” skupię się na postaci Bolesława I Wysokiego, jednego z najważniejszych władców śląskich w XII wieku. Dowiemy się, jakie były jego zasługi dla rozwoju regionu