Miejsca Nieoczywiste Bez kategorii Szczecin, nieznany epizod tułaczki Piłsudskiego, romans z Zinaidą Gippius i polowania na foki na Wyspie Wolin (Odcinek Specjalny)

Szczecin, nieznany epizod tułaczki Piłsudskiego, romans z Zinaidą Gippius i polowania na foki na Wyspie Wolin (Odcinek Specjalny)

Zapraszam na specjalny odcinek podcastu, w którym odkrywamy nieznany epizod tułaczki Józefa Piłsudskiego przez Szczecin. Poznajcie fascynującą historię jego romansu z Zinaidą Gippius oraz niezwykłe polowania na foki na Wyspie Wolin. Czekają na was niesamowite opowieści, które odkryją przed wami zupełnie nowe oblicze tego legendarnego przywódcy.
UWAGA – PODCAST BYŁ ŻARTEM PRIMA APRILISOWYM!!!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Bornholm 1457 – nieznana bitwa Wojny Trzynastoletniej i historia pewnego obrazu. (Podcast, Odcinek #95)Bornholm 1457 – nieznana bitwa Wojny Trzynastoletniej i historia pewnego obrazu. (Podcast, Odcinek #95)

W tym odcinku podcastu przypomną historię floty kaperskiej oraz jej roli w Wojnie Trzynastoletniej na Bałtyku. Omawiam dwie kluczowe bitwy pod Bornholmem, które wpłynęły na bieg historii regionu. Szczególną uwagę